Listopad 2023_1

Listopad 2023_1

Dzień dobry,

przesyłam Państwu informacje o drugiej edycji konferencji i wystawy IDE-Świat Pomiarów – wydarzenia dronowego, które odbędzie się już za tydzień od 23 do 24 listopada 2023 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Specjaliści będą rozmawiać o najnowszych technologiach dronowych i systemach pomiarowych, które znajdują zastosowanie m.in. w budownictwie.  Będzie o wsparciu dronów oraz sztucznej inteligencji w całym procesie inwestycyjnym w sektorze budownictwa i infrastruktury, a także o potencjale interpretacyjnym danych pozyskanych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych w procesie inwestycyjno-budowlanym. Dopełnieniem konferencji będzie wystawa najnowszych technologii i technicznych właściwości dronów, a także prezentacja działań dronów na żywo. Wiodące firmy z branży zaprezentują drony zaprezentują zaawansowane pomiary budowlane, archeologiczne i geodezyjne wykonywane za pomocą dronów.

W wydarzeniu wezmą udział takie firmy jak TPI – wiodący dostawca sprzętu pomiarowego na rynku dla budownictwa, geodezji, przemysłu, rolnictwu oraz innych branż, aeroMind – specjalizująca się w dystrybucji, integracji oraz serwisowaniu dronów do profesjonalnych zastosowań oraz  Navigate – firma, która od kilkunastu lat dostarcza na rynek polski innowacyjne rozwiązania pomiarowe i zaawansowane bezzałogowe statki powietrzne dla przemysłu, a także zespół JSW Nowe Projekty.

Bilety na konferencję i wystawę IDE Świat Pomiarów można kupić w wariancie jednodniowym lub dwudniowym na stronie www.targikielce.pl/sklep/ide

PROGRAM wydarzenia dostępny jest na stronie: https://www.targikielce.pl/ide/program

W załączeniu przesyłam informację prasową oraz zdjęcia z ubiegłorocznej edycji do wykorzystania. W przypadku pytań, służę pomocą.


Z poważaniem / Best regards

Magdalena Sitarska
Public Relations Manager / PR Manager

phone: (+48) 41 36 51 409
mobile: (+48) 606 610 073
e-mail: [email protected]
www: www.targikielce.pl
www: www.kielcekonferencje.pl